Շահելու 22 հնարավորություն
Կատարի՛ր անկանխիկ գնումներ ու շահի՛ր 2 ճամփորդական նվեր քարտերից և 20 ճամփորդական նվեր փաթեթներից մեկը
Միայն Բիբլոս Բանկ Արմենիայի Mastercard World քարտապաններն ունեն հնարավորություն մասնակցելու հատուկ իրենց համար կազմակերպված արշավին, որի շրջանակում կխաղարկվի.
• 2 ճամփորդական նվեր քարտ՝ յուրաքանչյուրը 2․5 մլն դրամ արժողությամբ
• 20 նվերների փաթեթ՝ յուրաքանչյուրի մեջ մեկ ճամպրուկ, մեկ պարանոցի բարձ
20 նվերների փաթեթները կխաղարկվեն 4 ամսվա ընթացքում (յուրաքանչյուր ամիս 5 փաթեթ), իսկ 2 ճամփորդական նվեր քարտերը՝ վերջին խաղարկության ժամանակ։
Խաղարկությանը մասնակցելու համար չկան հավելյալ քայլեր․ պարզապես անհրաժեշտ է սովորականի պես կատարել գնումներ Mastercard World քարտով։
Սկսած ապրիլի 1-ից՝ տվյալ ամսվա ընթացքում յուրաքանչյուր 250,000 ՀՀ դրամի չափով կատարած գնումների համար Mastercard World քարտապանը կստանա մեկ կոդ, որով էլ կմասնակցի այդ ամսվա 5 նվեր փաթեթների և վերջին՝ 2 ճամփորդական նվեր քարտերի խաղարկությանը։
Այսինքն՝ որքան շատ կոդեր հավաքի Քարտապանը արշավի 4 ամիսների ընթացքում, այնքան կմեծանա 2․5 մլն դրամ արժողությամբ ճամփորդական նվեր քարտ շահելու հավանականությունը։
Արշավը և՛ գործող, և՛ նոր քարտապանների համար է։ Այն ուժի մեջ է 2026 թ․ ապրիլի 1-ից մինչև հուլիսի 31-ը։
Հաղթողները կընտրվեն ուղիղ եթերում՝ պատահականության սկզբունքով, 2026 թ․ մայիս, հունիս, հուլիս և օգոստոս ամիսներին։
Խաղարկության օրը կհայտարարվի հավելյալ։ Հետևե՛ք սոցիալական ցանցերում մեր էջերին՝ ամենակարևորը բաց չթողնելու համար։
Ի դեպ, Mastercard World կարող ես պատվիրել Byblos Mobile-ով, իսկ եթե դեռ Բանկի հաճախորդ չես, հավելվածում կարող ես գրանցվել ու դառնալ հաճախորդ առցանց ու մի քանի րոպեում։

Make cashless payments and get a chance to win one of 2 travel gift cards and one of 20 travel sets
Only Byblos Bank Armenia Mastercard World cardholders are eligible to participate in this exclusive campaign, within which the following prizes will be awarded:
• 2 travel gift cards worth AMD 2.5 million each
• 20 gift packages, each including a suitcase and a neck pillow
The 20 gift packages will be raffled over a period of 4 months (5 packages each month), while the 2 travel gift cards will be raffled during the final draw.
No additional steps are required to participate: simply make purchases with your Mastercard World card as usual.
Starting from April 1, for every AMD 250,000 spent within a given month, cardholders will receive one entry code. Each code provides a chance to participate in that month’s draw for 5 gift packages, as well as in the final draw for the 2 travel gift cards.
The more codes you collect during the 4 months of the campaign, the higher your chances of winning a travel gift card worth AMD 2.5 million.
The campaign is open to both existing and new cardholders and will run from April 1 to July 31, 2026.
Winners will be selected randomly during live draws held in May, June, July, and August 2026. The exact dates of the draws will be announced later. Follow our social media pages to stay updated.
You can order a Mastercard World card via the Byblos Mobile application. If you are not yet a Bank customer, you can register in the app and become a customer online in just a few minutes.