Կատարի՛ր անկանխիկ վճարումներ ու շահի՛ր դեպի Մալդիվներ 4 փաթեթներից, 4 Macbook Air-ներից կամ 4 iPhone 17-ներից մեկը
Միայն Բիբլոս Բանկ Արմենիայի Mastercard քարտապաններն ունեն հնարավորություն մասնակցելու հատուկ իրենց համար կազմակերպված արշավին, որի շրջանակում կխաղարկվի.
- Դեպի Մալդիվներ 4 շքեղ փաթեթ*` յուրաքանչյուրը 2 անձի համար
- 4 Macbook Air (M4 չիպով)
- 4 iPhone 17
*Դեպի Մալդիվներ յուրաքանչյուր փաթեթ ներառում է 7 օրվա գիշերակաց 2 հոգու համար 5* շքեղ հյուրանոցում, ավիատոմսեր, 3-անգամյա սնունդ, դիմավորում և ճանապարհում։
Խաղարկությանը մասնակցելու համար պարզապես պետք է կատարել 1,500,000 դրամի անկանխիկ գնումներ Mastercard քարտով ամբողջ արշավի ընթացքում։
Առաջարկը և՛ գործող, և՛ նոր քարտապանների համար է։ Այն ուժի մեջ է օգոստոսի 25-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը։
Հաղթողները կընտրվեն ուղիղ եթերում՝ պատահականության սկզբունքով, 2026 թ․ հունվարին։
Խաղարկության օրը կհայտարարվի հավելյալ։ Հետևի՛ր սոցիալական ցանցերում մեր էջերին՝ ամենակարևորը բաց չթողնելու համար։
Ի դեպ, քո Mastercard-ը կարող ես պատվիրել Byblos Mobile-ով, իսկ եթե դեռ Բանկի հաճախորդ չես, հավելվածում կարող ես գրանցվել ու դառնալ հաճախորդ առանց Բանկ գալու։

Make cashless payments and get a chance to win one of 4 trips to the Maldives, 4 MacBook Airs, or 4 iPhones 17 smartphones
Exclusively for Byblos bank Armenia's Mastercard cardholders, we have created an exciting opportunity to win:
• 4 luxury trips* to the Maldives, each for 2 persons
• 4 MacBook Air laptops
• 4 iPhones 17 smartphones
*Each package to the Maldives includes 7 nights of accommodation for two people at a luxury hotel, round-trip airfare, three meals a day, meet-and-greet service, and transfer to the airport.
To participate in the draw, you simply need to make non-cash purchases totaling at least AMD 1,500,000 with Mastercard during the campaign period
The offer is open to both new and existing cardholders and is valid between August 25 and December 31.
Winners will be selected randomly during a live draw in January 2026.
The exact date of the draw will be announced later. Follow us on social media so you don’t miss any important updates․
By the way, you can order your Mastercard through Byblos Mobile. If you're not yet a customer, you can register directly in the app without visiting the Bank.