Ակցիա․ Գնումները վերածեք նվերների
Բիբլոս Բանկ Արմենիան պատրաստել է նոր գրավիչ անակնկալ իր քարտապանների համար՝ օգնելով նրանց վերածել կատարված գնումները նվերների:
Այն քարտապանները, ովքեր ս.թ. հոկտեմբերի 15-ից մինչև դեկտեմբերի 15-ը կկատարեն 300 000 և ավել դրամի 30 կամ ավել անկանխիկ գործարք MasterCard և Maestro պլաստիկ քարտերով, հնարավորություն կստանան շահելու խաղարկվող 180 պլանշետներից մեկը: Արդյունքները կամփոփվեն մինչև դեկտեմբերի 20-ը: Անցած տարի Բիբլոս Բանկ Արմենիայի քարտապանները հնարավորություն ունեին շահելու 100 սմարթֆոններից մեկը:
Նախապատվությունը տրվում է MasterCard On-Us գործարքներին:
Բիբլոս Բանկ Արմենիայի MasterCard և Maestro պլաստիկ քարտերի սպասարկման մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ՝ այցելելով հետևյալ հղումով:
Բիբլոս Բանկ Արմենիան հաջողություն է մաղթում իր հաճախորդներին և խրախուսում նրանց ակտիվորեն մասնակցել նման ակցիաների:

Offer. Convert purchases into presents
Byblos Bank Armenia offers a new fantastic surprise for its cardholders helping them transform their purchases into gifts. Those Master Card and Maestro Plastic cardholders who make 30 or more non-cash transactions of AMD 300 000 or more on October 15th-December 15th are given a special chance to win one of 180 tablets in a raffle. Winners will be announced by December 20th. Last year Byblos Bank cardholders had the chance to win one of the 100 smartphones offered.
Preference is given to MasterCard On-Us transactions.
For Byblos Bank Armenia Master Card and Maestro Plastic Card terms and conditions please visit the link.
Byblos Bank Armenia wishes good luck to everyone and encourages them to get actively involved in such campaigns.