Նոր արշավ՝ հատուկ Mastercard World քարտապանների համար
Բիբլոս Բանկ Արմենիան հայտարարել է հատուկ Բանկի Mastercard World քարտապանների համար կազմակերպված արշավի մեկնարկի մասին։
Բանկի գործող և նոր հաճախորդներն հնարավորություն ունեն մասնակցելու արշավին, որի շրջանակում կխաղարկվի.
• 2 ճամփորդական նվեր քարտ՝ յուրաքանչյուրը 2․5 մլն դրամ արժողությամբ
• 20 նվերների փաթեթ՝ յուրաքանչյուրի մեջ մեկ ճամպրուկ և մեկ ճամփորդական բարձ
20 նվերների փաթեթները կխաղարկվեն 4 ամսվա ընթացքում (յուրաքանչյուր ամիս 5 փաթեթ), իսկ 2 ճամփորդական նվեր քարտերը՝ վերջին խաղարկության ժամանակ։
Խաղարկությանը մասնակցելու հավելյալ քայլեր չկան․ պարզապես անհրաժեշտ է սովորականի պես կատարել գնումներ Mastercard World քարտով։
Մասնավորապես, սկսած ապրիլի 1-ից մեկ ամսվա ընթացքում յուրաքանչյուր 250,000 ՀՀ դրամի չափով կատարած գնումների համար Mastercard World քարտապանը կստանա մեկ կոդ, որով էլ կմասնակցի այդ ամսվա 5 նվեր փաթեթների և վերջին՝ 2 ճամփորդական նվեր քարտերի խաղարկությանը։
Այսինքն՝ որքան շատ կոդեր հավաքի քարտապանը արշավի 4 ամիսների ընթացքում, այնքան կմեծանա 2․5 մլն դրամ արժողությամբ ճամփորդական նվեր քարտ շահելու հավանականությունը։
Արշավն ուժի մեջ է 2026 թ․ ապրիլի 1-ից մինչև հուլիսի 31-ը։
Հաղթողները կընտրվեն ուղիղ եթերում՝ պատահականության սկզբունքով, 2026 թ․ մայիս, հունիս, հուլիս և օգոստոս ամիսներին։ Խաղարկության օրերը կհայտարարվեն հավելյալ։
Mastercard World կարելի է պատվիրել Byblos Mobile-ով, որը հասանելի է App Store-ում և Play Store-ում։ Արշավի մասին մանրամասն տեղեկություններ հրապարակված են Բանկի պաշտոնական կայքում։

Byblos Bank Armenia has announced the launch of a special campaign exclusively for the Bank’s Mastercard World cardholders.
Both existing and new customers have the opportunity to participate in the campaign, which features the following prizes:
• 2 travel gift cards, each worth 2.5 million AMD
• 20 gift packs, each containing a suitcase and a travel pillow
The 20 gift packs will be raffled over four months, with 5 packs drawn each month, while the 2 travel gift cards will be raffled during the final draw.
Participation is simple: just make purchases with your Mastercard World card as usual. Starting from April 1, 2026, for every purchase of 250,000 AMD (or equivalent in foreign currency) made within a month, cardholders will receive one code. Each code gives the cardholder a chance to win that month’s 5 gift packages, as well as the final 2 travel gift cards.
The more codes a cardholder collects during the 4-month campaign, the higher the chances of winning a travel gift card worth 2.5 million AMD.
The campaign runs from April 1 to July 31, 2026. Winners will be selected randomly and announced live in May, June, July and August 2026. Exact draw dates will be shared in advance.
Mastercard World can be ordered via Byblos Mobile, available on the App Store and Play Store. More information about the campaign is available on the Bank’s official website.